Олег Гончарук зустрівся з представниками громадських організацій осіб з інвалідністю

Олег Гончарук зустрівся з представниками громадських організацій осіб з інвалідністю
23 Грудня 2014
Друкувати цю новину

Голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук зустрівся з представниками організацій осіб з інвалідністю Івано-Франківської області.

IMG_2528 (3)

Під час зустрічі було окреслено спектр найвагоміших проблемних питань людей із особливими потребами, обговорено аспекти майбутньої співпраці.

“Підхід, що склався у взаємовідносинах між представниками влади та людей з обмеженими можливостями, потребує грунтовного переосмислення. Сьогодні ми зустрілися, щоби чітко окреслити існуючу проблематику, далі розроблятимемо варіанти її вирішення й працюватимемо над реалізацією. Вважаю, що будь-яка проблема потребує прискіпливого вивчення та системного підходу задля успішного її подолання”, – пояснив Олег Гончарук.

Під час засідання учасники наголосили на гострій потребі будівництва реабілітаційного центру, необхідності впорядкування ситуації з наданням пільг людям з особливими потребами, пристосування громадського транспорту для користування людини з інвалідністюми, підняли чимало інших важливих питань.

Голова облдержадміністрації відзначив, що всупереч складній фінансово-економічній ситуації в державі, ситуація з вирішенням проблем осіб із обмеженими можливостями постійно перебуватиме під його особистим контролем.

“Ми використовуватимемо усі доступні можливості та наявні ресурси для поліпшення ситуації, в якій перебувають сьогодні особи із інвалідністю. Я особисто постійно контролюватиму стан справ із вирішенням ваших проблем”, – наголосив Олег Гончарук.

Очільник області запевнив, що практика проведення спільних зустрічей управлінців із особами з обмеженими можливостями набуде системного характеру. Обласна влада щоразу звітуватиме про досягнуті результати по кожному з піднятих проблемних питань.

Івано-Франківська ОДА + Фото

  Категорія: