19 Січня 2016 Друкувати цю новину

Партнери проєкту

До відома  директорів підприємств, установ та організацій
м. Дніпропетровська та Дніпропетровської області

 

Шановні роботодавці!

Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України» спільно з Української асоціацією фізичної терапії та UCP Wheels for Humanity (США) за підтримки Агентства міжнародного розвитку Уряду США (USAID) реалізують Міжнародний проєкт «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації».

Проєкт реалізується в 5 областях України: Львівська, Вінницька, Донецька, Дніпропетровська та Харківська.

В рамках проєкту, 28 січня 2016 року, у  Дніпропетровську  буде проводитися  тренінг для роботодавців з питань працевлаштування та зайнятості людей з інвалідністю. Захід підтримано  Дніпропетровським обласним центром зайнятості та Дніпропетровським обласним відділенням Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю.

Мета заходу - підвищення поінформованості роботодавців щодо різних аспектів працевлаштування та зайнятості людей з інвалідністю, зміна стереотипів щодо працівників з інвалідністю, сприяння покращенню ситуації на ринку праці для даної групи громадян,  ознайомлення з  досвідом підприємств різних форм власності у цій сфері.

Запрошуємо директорів підприємств, установ, організацій різних форм власності, фахівців по роботі з персоналом, яких зацікавила зазначена тематика   до участі у роботі тренінгу. Захід відбудеться 28.01.2016 в  конференц-залі «Медіум» готелю «Мінора» за адресою: м. Дніпропетровськ, вул.Шолом-Алейхема,4/26, 1 поверх.

Тривалість тренінгу з 10.00 до 15.00. Початок реєстрації 9.30.

Про свою участь просимо повідомити до 15:00 26 січня 2016 року за тел. (056) 744-40-16, (097) 360-10-90, (098) 434-04-94 або на електронну адресу: finfszi@ukr.net.

З повагою
Генеральний Секретар Національної
Асамблеї осіб з інвалідністю України,
координатор проєкту  НАІУ
В.Назаренко

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.