Обговорюємо проєкт Наказу про надання послуг з перевезення пасажирів залізничним транспортом

Обговорюємо проєкт Наказу про надання послуг з перевезення пасажирів залізничним транспортом
15 Лютого 2019
Друкувати цю новину

13 лютого 2019 року на запрошення  Мінінфраструктури України представники НАІУ взяли участь у спільній нараді з представниками ПАТ Укрзалізниця, Федерації роботодавців транспорту України та Громадського контролю Укрзалізниці.  Обговорювали проєкт Наказу про надання послуг з перевезення пасажирів залізничним транспортом, яким вносяться зміни до Правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України.

Зміни направлені на удосконалення норм та положень щодо обслуговування пасажирів у сфері залізничних перевезень, спрямованих на захист прав споживачів та підвіщення рівня сервісного обслуговування громадян шляхом розширення та вдосконалення послуг із перевезень залізничним траспортом.

НАІУ ще у минулому році надавала свої пропозиції та зауваження щодо маломобільних пасажирів та пасажирів з інвалідінстю, приємно відзначити, що міністерство врахувало абсолютно всі!

На даний час проєкт наказу проходить візування в Міністерстві юстиції України, сподіваємось, що у підсумку документ відпрацьований НАІУ не зазнає змін.

Слідкуйте за нашими новинами.

  Категорія: