25 квітня 2017 року. Ініціативна зустріч регіональної платформи «Батьки за раннє втручання в Україні” (Краматорськ)

25 квітня 2017 року. Ініціативна зустріч регіональної платформи «Батьки за раннє втручання в Україні” (Краматорськ)
22 Квітня 2017
Друкувати цю новину

25 квітня 2017 року у місті Краматорськ відбудеться ініціативна зустріч Донецької регіональної платформи Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання в Україні».

Захід організовано в рамках проєктів «Підтримка батьків дітей з інвалідністю задля їх ефективного партнерства в розробці раннього втручання в Східній Україні» та «Підсилення спроможності громадських організацій, що керуються батьками, підтримувати здійснення реформ, спрямованих на права та потреби дітей з інвалідністю раннього віку в Україні», що фінансуються Європейським Союзом та Урядом Німеччини, і виконуються за підтримки ЮНІСЕФ. Проєкти є частиною Програми «Батьки за раннє втручання в Україні», що впроваджується Міжнародною громадською організацією HealthProm (Лондон), Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України (НАІУ) та Благодійним фондом «Інститут раннього втручання» (Харків).

Що? Ініціативна зустріч Донецької регіональної платформи Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання в Україні»
Коли? 25 квітня 2017  р., 12:00
Де? Ювелірний дім SAGA, бул. Краматорський, 41, м. Краматорськ.

Учасники: 

  • Олена Скрипко – координатор Програми «Батьки за раннє втручання в Україні»,
  • Вікторія Пірогова – координатор напряму «Підтримка батьківської адвокації» Програми, мати дитини з особливими потребами,
  • Наталія Сергієнко – спеціаліст напряму «Комунікації з раннього втручання» Програми, мати дитини з особливими потребами,
  • Світлана Демко – голова громадської організації «Асоціація захисту та допомоги людини з інвалідністюм «Відкриті серця», директор «Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями „Обрій”»,

До участі в заході запрошені батьки дітей з інвалідністю та/або особливостями розвитку, представники батьківських НДО, співробітники представництв ЮНІСЕФ та Європейського Союзу в Україні тощо.

Контакти для бажаючих взяти участь у заході: т. 0984085450 Вікторія Пірогова

Контакти для ЗМІ: т. 050328578 Олег Трачук e-mail: rvu.parents@gmail.com.

Довідкова інформація:

Раннє втручання є всесвітньо визнаним підходом, який максимізує шанси дітей на реалізацію власного потенціалу. Це є важливим фактором в запобіганні відмов від дітей/розміщення їх в інтернатних установах і знижує ймовірність низьких довгострокових результатів для дітей та їх сімей. РВ включає в себе здійснення заходів у той час, коли побоювання з приводу розвитку та/або інвалідності дитини з’являється вперше, в віці, коли мозок дитини все ще розвивається. Це соціальна модель, яка враховує потреби як дитини, так і батьків, спрямована на зміцнення потенціалу сім’ї, а також орієнтована на співпрацю та партнерство з батьками, і, таким чином, відхід від застарілої і вузької медичної моделі, яка не включає батьків дитини, а також зв’язок з надавачами соціальних та освітніх послуг, широкими колами  громадськості.

Захід пройде у рамках діяльності Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання в Україні». Цю платформу створено як основу для участі недержавних організацій у формуванні державної політики раннього втручання в Україні.

  Категорія: