Нікого не залишати осторонь: право на життя цивільних постраждалих на сході України! (Прес-анонс)

15 Червня 2018 Друкувати цю новину

За даними Управління ООН з координації гуманітарних питань (UN OSHA) за чотири роки війни на Донбасі (станом на 21 квітня 2018 року) загинули понад  2540 цивільних осіб та 9000 отримали поранення, контузії  або каліцтва.

До цього часу не існує державного механізму для надання допомоги цивільним особам, які постраждали від конфлікту, всі ініціативи в цій сфері є ситуативними і недостатніми.  На сьогодні цивільні громадяни України, які втратили здоров’я внаслідок військового конфлікту на Сході потребують дієвої медичної, психологічної, соціальної та матеріальної допомоги. Відсутність національного механізму забезпечення належної, ефективної, швидкої та відповідної правової допомоги та захисту, в тому числі відшкодування шкоди, для цивільних жертв конфлікту не дає можливості цим людям  жити повноцінним життям та ставить їх на межу бідності. Пенсія та щомісячна адресна допомога для ВПО не покривають витрат на лікування та медикаменти, вкрай необхідну реабілітацію, проживання та харчування.

19 червня 2018 року в готелі Premier Hotel Lybid

(м. Київ, площа Перемоги, 1, конференц-зал «Слов'янський») відбудеться

Всеукраїнський Форум «Право на життя»

за участю 50 громадян України, в тому числі дітей,  які отримали поранення, травми, захворювання внаслідок військових дій на Сході України

                                                                          Початок об 11 год.

Організатори Форуму: Національна Асамблея людей з інвалідністю України спільно з Громадською організацією цивільних постраждалих на Сході України «Ерлайт» та Міжнародним Благодійним Фондом «Карітас України».

До участі у Форумі запрошені:  народні депутати України, представники центральних органів влади та міжнародних організацій, а також правозахисних та громадських об’єднань.

Запрошуємо журналістів для висвітлення події.

Акредитація за тел: +380662921439, o.m.zhurbenko@gmail.com    Журбенко Ольга.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.