Нічого для нас без нас. ПОРАДНИК для громадських організацій людей з інвалідністю

17 Березня 2016 Друкувати цю новину

Нічого для нас без нас. ПОРАДНИК для громадських організацій людей з інвалідністюДо уваги членів Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України,  громадських організацій, які працюють в інтересах людей з інвалідністю.

19-20 серпня 2015 року в Женеві в Комітеті ООН з прав людей з інвалідністю відбувся звіт держави про виконання Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю. В межах підготовки звіту уряду Комітет заслуховував звіти та рекомендації громадських організації людей з інвалідністю. У вересні наша держава отримала Заключні зауваження стосовно первинного звіту України.

 Секретаріат  ВГО «Національна  Асамблея  осіб з інвалідністю України» підготував Порадник для громадських організацій щодо можливих шляхів  втілення рекомендацій Комітету ООН з прав людей з інвалідністю. Запропоновані ініціативи носять рекомендаційний характер. Вони можуть бути розширені, доповненні, мати певні часові рамки і використовуватись громадськими організаціями для впровадження спільних дій та кампаній адвокасі.

Посібник можна отримати безкоштовно, звернувшись до офісу Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України.

 Секретаріат НАІУ

Завантажити PDF-версію

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.