Неповносправним туристам буде сутужно на ЄВРО-2012

2 Березня 2012 Друкувати цю новину

Столичний метрополітен зовсім не пристосований для проїзду осіб з інвалідністю. Це на собі відчують гості під час Євро-2012. Незручності можуть виникнути і в аеропортах. Адже у кожному з них лише по одному спеціальному ліфту для людей з обмеженими можливостями. Незручним для них є і НСК "Олімпійський". Там для осіб з інвалідністю обрали такі місця, звідки не видно поля - під дахом та у перших рядах, де огляд затуляють рекламні банери. У оргкомітеті пообіцяли - усе виправлять. Загалом відвідати матчі турніру в Україні зможе дві з половиною тисячі осіб з інвалідністю. А заявок на дві країни отримали чотирнадцять тисяч. 90 відсотків - це громадяни України та Польщі. Вони вже викупили свої квитки.

Маркіян Лубківський, директор турніру УЄФА "ЄВРО-2012" в Україні: "УЄФА не може реалізувати квиток на матч для людини з інвалідністю розуміючи що людина буде обмежена в якихось можливостях для перегляду чи присутності на матчі, тому всі ці питання будуть вирішені"

Валерій Сушкевич, голова Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України: "Що стосується метрополітену, на жаль, вирішити питання до початку Євро я не бачу реальних можливостей його вирішити"

UBR

  Новина має такі "мітки":
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.