Названо переможців Всеукраїнського конкурсу “Заклад без бар’єрів” (Відео)

7 Червня 2012 Друкувати цю новину

Названо переможців Всеукраїнського конкурсу "Заклад без бар’єрів"Його проводили в рамках міжнародного проєкту УЄФА.

За три дні до Євро-2012 керівники Національної Асамблеї осіб з інвалідністю назвали переможців Всеукраїнського конкурсу «Заклад без бар’єрів». Безбар’єрних залізничних вокзалів в Україні не знайшли. Так само, як і аеропортів. В Україні всього два летовища – це київське та львівське мають амбуліфт. У Львові його лише запустили, а в Борисполі ще до Євро він завантажений на повну.

Ще одна машина, яку вже чекають в аеропорту, вирішить цю проблему. Тому у Борисполя – приз «Споживацьких симпатій». А от в номінації найзручніший стадіон – однозначна першість у Донбас-арени.

З перевірених: для осіб з інвалідністю доступний лише кожен четвертий готель, кожне 6-те кафе, кожна 5-та лікарня чи аптека. На всіх безбар’єрних місцях висітиме спеціальна наліпка.

«Єврочемпіонат підніс роль людини з інвалідністю до того рівня, що всі заклади мають бути однаково доступні для усіх людей з інвалідністю», - каже представник Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України Ярослав Грибальський.

ICTV

  Новина має такі "мітки":
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.