Навчання для представників будівельних підрозділів Укрзалізниці

4 Лютого 2020 Друкувати цю новину

Сьогодні, 04 лютого 2020 року, Національна Асамблея людей з інвалідністю України на прохання керівництва АТ «Українська залізниця» провела навчальний семінар щодо облаштування об’єктів залізничної інфраструктури елементами доступності для маломобільних груп населення.

Навчання проводиться з метою відповідного та повного проведення робіт по облаштуванню елементами доступності для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення об’єктів станційної інфраструктури вокзалу ст. Київ-Пасажирський.

Семінар проводили експерти Національної Асамблеї людей з інвалідністю України. У навчанні брали участь представники усіх будівельних підрозділів Укрзалізниці.

Захід відбувся на виконання Указу Президента України від 3.12.2019 № 875/2019 «Про підвищення ефективності заходів у сфері прав осіб з інвалідністю» та сприятиме покращенню умов доступності та створенню зручних умов перебування людей з інвалідністю та інших маломобільних пасажирів на об’єктах залізничної інфраструктури.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.