Національний паралімпійський комітет України – найкращий мовник світу

6 Листопада 2019 Друкувати цю новину

На Генеральній асамблеї Міжнародного паралімпійського комітету, яка щойно завершилась у Бонні (Німеччина), Україна прозвучала новою неймовірною та яскравою перемогою: за підсумками Паралімпіади-2018 Національний паралімпійський комітет України визнано найкращим мовником світу. І це при тому, що у 2018 році Національний паралімпійський комітет/Національний комітет спорту інвaлідів України та його Медіа Центр/ #BroadcastMediaCenter отримали права на мовлення вперше.

Нагороду отримували президент Національного паралімпійського комітету Валерій Сушкевич - Валерій Сушкевич та керівник Медіа Центру Євген Дорошенко - Evgen Doroshenko.

Для Національного паралімпійського комітету ця нагорода – своєрідна мотивація до наступних перемог у Токіо-2020, адже і на прийдешню Паралімпіаду (вже літню) Національний паралімпійський комітет України отримав виключні права на мовлення в Україні.

Відео: #BroadcastMediaCenter

НКСІУ NSCDU

написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.