Стратегічна сесія з розвитку інклюзивної освіти

26 Лютого 2019 Друкувати цю новину

25 лютого 2019 року представник НАІУ взяла участь у роботі Сесії зі стратегічного планування «Освіта як передумова розвитку суспільства», яка відбулась в Києві  за ініціативи МОН з метою вироблення напрямків державної політики в сфері освіти як основи формування інклюзивного суспільства та створення концепції планування та міжсекторальної взаємодії на 2020 – 2015 рр.

Серед учасників заходу: дружина Президента України, голова Фонду Порошенка пані Марина Порошенко, представники Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства соціальної політики України, науковці, експерти в галузі інклюзивної освіти, а також команда проєкту «Експертна підтримка врядування та економічного розвитку «EDGE».

У результаті стратегічної сесії було підготовлено проєкт дорожньої карти, яка буде використовуватися при розробці та оновленні стратегічних документів і стратегічного плану у напрямку «Освіта як передумова розвитку інклюзивного суспільства» для Міністерств, інших ЦОВВ, неурядових організацій та інших залучених сторін.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.