НАІУ щодо внесення змін до Порядку професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних

2 Серпня 2019 Друкувати цю новину

Національна Асамблея людей з інвалідністю України, відповідно до листа Міністерства соціальної політики України, розглянула проєкт наказу Міністерства соціальної політики України та Міністерства освіти і науки України «Про внесення змін до Порядку професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних» та погоджує із наступними зауваженнями:

Пункт 4 Порядку викласти у наступній редакції:

Професійне навчання безробітних з-поміж осіб з інвалідністю організовується з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертної комісії та індивідуальних програм реабілітації.

За необхідністю таким безробітним створюються умови для професійного навчання, зокрема диференційований підхід до розроблення освітньої програми, розумне пристосувальне навчального місця, забезпечення необхідними навчально-методичними матеріалами та інформаційно-комунікаційними технологіями для організації навчального процесу згідно з чинним законодавством; переклад жестовою мовою, безперешкодний доступ до будівель, споруд і приміщень навчального закладу освіти відповідно до державних будівельних норм, стандартів і правил тощо.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.