НАІУ щодо погодження нормативно-правових актів

НАІУ щодо погодження нормативно-правових актів
24 Червня 2019
Друкувати цю новину

На опрацьовування до Національної Асамблеї людей з інвалідністю України надійшли нормативно-правові документи від відповідних органів виконавчої влади. Після здійснення експертизи та обговорення з громадськими організаціями НАІУ погоджує їх без зауважень.

  1. Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України – доопрацьований проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про організацій інклюзивного навчання в закладах позашкільної освіти».
  2. Відповідно до листа Державної служби якості освіти України – проєкт Методики оцінювання роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю у Державній службі якості освіти України та її територіальних органах.
  3. Відповідно до листа Міністерства соціальної політики України – проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 28 липня 2010 року №656 і від 23 листопада2011 року №1210» .
  4. Відповідно до листа Мінсоцполітики – проєкт постанови Кабінет Міністрів України “Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 17 липня 2009р. №734 і від 28 лютого 2011р. №227” .
  5. Відповідно до листа Міністерства оборони України – проєкт наказу Міністерства оборони України “Про внесення змін до Переліку посад, що можуть бути заміщені військовослужбовцями, які визнані військово-лікарськими комісіями непридатними до військової служби”.
  Категорія: