НАІУ щодо погодження нормативно-правових актів

11 Червня 2019 Друкувати цю новину

На опрацьовування до Національної Асамблеї людей з інвалідністю України надійшли нормативно-правові документи від відповідних органів виконавчої влади. Після здійснення експертизи та обговорення з громадськими організаціями НАІУ погоджує їх без зауважень.

  1. Відповідно до листа Міністерства оборони України - Проєкт наказу "про внесення змін до Переліку посад, що можуть бути заміщенні військовослужбовцями, які визнані військового-лікарськими комісіями непридатними до військової служби".
  2. Відповідно до листа Державного космічного агенства України - проєкт наказу Державного космічного агенства України "Про затвердження положення про постійну діючу робочу групу із забезпечення, дотримання та реалізації прав і свобод осіб з інвалідністю у ДКА".
  3. Відповідно до листа Мінсоцполітики - проєкт Закону України  "Про внесення змін до деяких законів України щодо дострокового призначення пенсії матерям (батькам) дітей, які хворі на тяжке, рідкісне захворювання, яким не встановлено  інвалідність".
  4. Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України - проєкт наказу "Про визначення таким, що втратив чинність, наказу МОН від 15 вересня 2008 року № 852".
  5. Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України - проєкт наказу "Про визначення таким, що втратив чинність, наказу МОН від 20 серпня 1996 року № 278".
  6. Відповідно до листа Мінсоцполітики - проєкт наказу Мінсоцполітики " Про внесення змін до наказу Міністерства соціальної політики України від 16 травня 2013 року № 269".
  7. Відповідно до листа Мінсоцполітики - доопрацьований проєкт постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України".
  8. Відповідно до листа Мінсоцполітики - проєкт постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до порядків, затверджених постановами КМУ від 17 липня 2009 р. № 734 і від 28 лютого 2011 р. № 227 ".
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.