НАІУ щодо погодження нормативно-правових актів

21 Січня 2020 Друкувати цю новину

На опрацьовування до Національної Асамблеї людей з інвалідністю України надійшли нормативно-правові документи від відповідних органів виконавчої влади. Після здійснення експертизи, обговорення з громадськими організаціями НАІУ, внесення поправок погоджує їх без зауважень.

  1. Відповідно до листа Міністерства соціальної політики України - проєкт наказу Мінсоцполітики «Про затвердження Державного стандарту соціальної послуги фізичного супроводу осіб з інвалідністю з порушенням зору».
  2. Відповідно до листа Мінсоцполітики – проєкт Змін до Державного стандарту догляду вдома, затвердженого наказом Мінсоцполітики від 13 листопада 2013 року № 760.
  3. Відповідно до листа Мінсоцполітики - проєкт наказу Мінсоцполітики «Про затвердження форм документів, необхідних для надання соціальних послуг».
  4. Відповідно до листа Мінсоцполітики - проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання організації надання соціальних послуг».
  5. Відповідно до листа Мінсоцполітики - проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження бюджету Фонду соціального страхування України на 2020 рік».
  6. Відповідно до листа Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України - проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 р. № 214».
  7. Відповідно до листа Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України - проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 р. № 719».
  8. Відповідно до листа Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України - проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2018 р. № 280».
  9. Відповідно до листа Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України - проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20 лютого 2019 р. № 206».
  10. Відповідно до листа Державної служби геології та надр України - проєкт наказу Міністерства енергетики та захисту довкілля України «Про затвердження Методики оцінювання роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю в Державній службі геології та надр України».
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.