НАІУ щодо погодження нормативно-правових актів

24 Жовтня 2019 Друкувати цю новину

На опрацьовування до Національної Асамблеї людей з інвалідністю України надійшли нормативно-правові документи від відповідних органів виконавчої влади. Після здійснення експертизи та обговорення з громадськими організаціями НАІУ погоджує їх без зауважень.

  1. Відповідно до листа Міністерства соціальної політики України - проєкт наказу  Мінсоцполітики «Про затвердження Порядку надання допомоги по безробіттю, у тому числі одноразової її виплати для організації безробітним підприємницької діяльності» .
  2. Відповідно до листа Мінсоцполітики - проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 17 липня 2009 року «734 і від 28 лютого 2011 року № 227».
  3. Відповідно до листа Мінсоцполітики - проєкт спільного наказу  Мінсоцполітики, МОН  «Про внесення змін до Порядку професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних» .
  4. Відповідно до листа Міністерства соціальної політики України - проєкт наказу Мінсоцполітики «Про внесення змін до наказу Міністерства соціальної політики від 16 травня 2013 року №269» .
  5. Відповідно до листа Мінсоцполітики - проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016 року «734 і від 28 лютого 2011 року № 227 та від 18 січня 2017 року № 15».
  6. Відповідно до листа Мінсоцполітики - проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до переліку професій, виробництв та організацій працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним медичним оглядам».
  7. Відповідно до листа Мінсоцполітики - проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження капіталізації платежів до Фонду соціального страхування України у випадках ліквідації страхувальників».
  8. Відповідно до листа МОН - проєкт наказу МОН «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки від 14 травня 2019 року № 499» .
  9. Відповідно до листа Мінсоцполітики - проєкт наказу Мінсоцполітики «Про внесення змін до форми Заяви про призначення житлової субсидії» .
  10. Відповідно до листа Мінсоцполітики - проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до бюджету Пенсійного фонду України на 2019 р».
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.