НАІУ щодо погодження нормативно-правових актів

6 Серпня 2019 Друкувати цю новину

На опрацьовування до Національної Асамблеї людей з інвалідністю України надійшли нормативно-правові документи від відповідних органів виконавчої влади. Після здійснення експертизи та обговорення з громадськими організаціями НАІУ погоджує їх без зауважень.

  1. Відповідно до листа Міністерства соціальної політики України - проєкт постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Порядку відшкодування вартості послуг з догляду за дитиною до трьох років "муніципальна няня".
  2. Відповідно до листа Міністерства соціальної політики України - проєкт наказу Міністерства соціальної політики "Про затвердження Інструкції щодо інтеграції гендерних підходів під час розроблення нормативно-правових актів".
  3. Відповідно до листа Міністерства аграрної політики та продовольства України - проєкт наказу  Міністерства аграрної політики та продовольства України "Про затвердження Методики оцінювання роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю в  Міністерства аграрної політики та продовольства України та центральних органах виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через  Міністра аграрної політики та продовольства України".
  4. Відповідно до листа Міністерства інформаційної політики України - проєкт наказу "Про затвердження Методики оцінювання роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю в Міністерстві інформаційної політики України".
  5. Відповідно до листа Міністерства фінансів України – проєкт наказу МінФін "Про затвердження Методики оцінювання роботи Міністерства Фінансів України із забезпечення прав осіб з інвалідністю".
  6. Відповідно до листа Міністерства соціальної політики України - проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України  та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2000р. №1545».
  7. Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України - проєкт наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Порядку конкурсного відбору підручників та посібників для осіб з особливими освітніми потребами, здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників».
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.