НАІУ продовжує співпрацю з Українською школою урядування щодо підвищення кваліфікації держслужбовців

29 Січня 2020 Друкувати цю новину

Наприкінці січня поточного року відбулась робоча зустріч виконавчої директорки ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» Наталії Скрипки  та директорки тренінгового центру Української школи урядування (УШУ) Зої Гаркавенко.

Метою зустрічі стало обговорення основних результатів апробації тренінгового модулю «Забезпечення прав осіб з інвалідністю», який розроблено експертами та експертками НАІУ та УШУ в межах проєкту «Імплементація Національної стратегії у сфері прав людини як шлях до зменшення дискримінації людей з інвалідністю» за підтримки Посольства Великої Британії в Україні, що відбувся в грудні минулого року.

Зокрема, Українська школа урядування, після певного доопрацювання та удосконалення тренінгового модулю, запланувала впродовж року спільно з НАІУ провести ще чотири подібних навчання, а також згодом включити відповідний курс до своїх навчальних програм підвищення кваліфікації державних службовців.

Також Наталія Скрипка  та Зоя Гаркавенко домовились про подальшу співпрацю в різних напрямках, які будуть напрацьовані в спільному меморандумі про співпрацю. Меморандум заплановано підписати до кінця лютого.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.