УВАГА!!! ЗАХІД СКАСОВАНО!!! Звертаємо вашу увагу, що захід скасовано у зв’язку із введенням карантину

13 Березня 2020 Друкувати цю новину

У 2019 році виповнилося 10 років ратифікації Україною Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю (далі – КПІ) та Факультативного протоколу до неї (далі - КПІ),  а у березні поточного року – 10 років, як КПІ стала частиною українського законодавства (вступила в дію).

Національна Асамблея людей з інвалідністю України за участі громадських об’єднань людей з інвалідністю у 8 регіонах України у 2019-2020 році провела моніторинг реалізації положень КПІ в Україні в рамках реалізації проекту «Імплементація Національної стратегії у сфері прав людини як шлях до зменшення дискримінації людей з інвалідністю», який підтримано Посольством Великої Британії  в Україні.

26 березня поточного року буде представлено результати моніторингу  та напрацьовані рекомендації представникам Уряду України та Верховної Ради України.

У заході заплановано участь Координаторки системи ООН в Україні, Уповноваженої  Верховної Ради з прав людини, Уповноваженого Президента України з прав людей з інвалідністю, членів Уряду, народних депутатів України, керівників агентств ООН в Україні (МОП, ВООЗ, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Програми Жінки ООН, Моніторингової місії ООН з прав людини, УВКБ ООН), лідерів громадського руху людей з інвалідністю.

  Категорія:
  1. ВІКТОР
    17 Березня, 07:49 #1 ВІКТОР

    Радий що ми можемо хоч так відзначити цю подію. У Львові положення конвенції не дотримуються і постійно принижують осіб з інваліністю. Про це говорятьяк гучні скандали так прості речі в побуті.

    Reply to this comment

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.