НАІУ отримала відповідь Мінекономрозвитку щодо розгляду питань погашення державою заборгованості перед санаторіями, де проживають переселенці з інвалідністю

6 Липня 2015 Друкувати цю новину

35031Національна Асамблея осіб з інвалідністю України в квітні звернулась до Президента України щодо вирішення питань погашення державою заборгованості перед санаторіями за проживання осіб з інвалідністю, дітей-осіб з інвалідністю та супроводжуючих їх осіб, які переселилися з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції та подальшого їх розміщення в будинках (гуртожитках) та отримала відповідь (на доручення Президента України) від Мінекономрозвитку. Публікуємо повний текст листа.

«На виконання доручення Віце-прем’єр-міністра України - Міністра культури України від 29.05.2015 № 22497/1/1-15 до листа Адміністрації Президента України від 27.05.2015 № 43-01/516 Мінекономрозвитку, в межах компетенції, розглянуло звернення Всеукраїнського громадського об’єднання “Національна Асамблея осіб з інвалідністю України (лист від 16 04 2015 № 89/2) щодо вирішення питань погашення державою заборгованості перед санаторіями за проживання осіб з інвалідністю, дітей-осіб з інвалідністю та супроводжуючих їх осіб, які переселилися з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції та подальшого їх розміщення в будинках (гуртожитках) та повідомляє.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 15.04.2015 за № 382-р  Про забезпечення відшкодування втрат, пов’язаних з тимчасовим проживанням осіб з інвалідністю у санаторіях та інших громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та району проведення антитерористичної операції” - з резервного фонду державного бюджету виділено 14,8 млн. гривень для 16 обласних та Київської міської державних адміністрацій на відшкодування витрат, пов’язаних з тимчасовим проживанням осіб з інвалідністю та інших громадян у зазначених закладах.

Зазначеним розпорядженням Кабінету Міністрів України Одеській облдержадміністрації виділено 6 437,8 тис. гривень, з яких для ДП “Клінічний санаторій їм. Пирогова ЗАТ “Укрпрофоздоровниця” (Куяльник) (м. Одеса, курорт Куяльник) - 1 207,71тис. гривень.

Разом з тим повідомляємо, покриття витрат особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, здійснюється за рахунок бюджетної програми КПКВК 2501480 “Надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, у тому числі на оплату житлово-комунальних послуг”, головним розпорядником якої є Мінсоцполітики.

Враховуючи викладене, Мінекономрозвитку вважає за доцільне звернутися щодо вирішення питань погашення державою заборгованості перед санаторіями за проживання осіб з інвалідністю, дітей-осіб з інвалідністю та супроводжуючих їх осіб, які переселилися з тимчасово окупованої території, та районів проведення антитерористичної операції та подальшого їх розміщення в будинках (гуртожитках) до Мінсоцполітики в установленому порядку.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.