НА ВОЛИНІ ТРИВАЄ КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНИЙ СВІТ І НЕЗРЯЧІ»

НА ВОЛИНІ ТРИВАЄ КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНИЙ СВІТ І НЕЗРЯЧІ»
20 Вересня 2018
Друкувати цю новину

В Луцьку триває Науково-практична конференція «СУЧАСНИЙ СВІТ І НЕЗРЯЧІ. Соціальна інтеграція осіб з інвалідністю: інклюзивна освіта, інтелектуалізація праці, активізація дозвілля», яку організовують Національна Асамблея людей з інвалідністю України» спільно з ГО «Волинський обласний фонд «Зір».

Окрім посланців із багатьох регіонів України, у роботі конференції беруть участь представники Грузії, Молдови, Польща та Білорусі. Серед більше ста учасників конференції – 9 професорів, докторів наук, 32 доценти, кандидати наук, юристи, медики, вчителі, працівники дошкільних закладів, студенти й аспіранти, соціальні працівники, голови обласних управлінь системи УТОС, представники громадських організацій осіб з інвалідністю.

З привітальними словами на відкритті конференції виступили голова оргкомітету конференції, голова правління Волинської обласної організації УТОС Юрій Симончук, представник Національної Асамблеї людей з інвалідністю Олена Гриб, перший заступник голови Волинської обласної ради Олександр Пирожик, директор департаменту соціальної політики Волинської ОДА Оксана Гобод,  провідні науковці з інклюзивного навчання осіб з інвалідністю та тифлопедагогіки.

Робота конференції на Волині триватиме упродовж трьох днів – 19-21 вересня. Основні напрямки роботи конференції :

  1. Психолого-педагогічні проблеми становлення особистості з порушеннями зору в умовах інклюзивної освіти.
  2. Вплив сучасного інформаційного простору на розвиток особистості з особливими потребами, їх соціальну та професійну реабілітацію.
  3. Просвітницько-виховна діяльність соціальних інституцій у формуванні активної громадянської позиції осіб з інвалідністю.
  4. Доступність, взаємодія та вплив світської і релігійної духовності на розвиток людини з інвалідністю.

  Категорія: