На Сумщині відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Трудове навчання дітей із розумовою відсталістю як засіб їх професійної соціалізації»

28 Листопада 2012 Друкувати цю новину

Всеукраїнський науково-практичний семінарВідкриття семінару відбулось 26 листопада 2012р о 10.00 в актовій залі бібліотеки Української академії банківської справи Національного банку України.

У роботі семінару беруть участь спеціалісти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації, директори спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів України, Всеукраїнське громадське соціально-політичне об’єднання «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України», управління охорони здоров’я, у справах сім’ї, дітей і молоді Сумської обласної державної адміністрації, служба у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації, Сумський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділ кримінальної міліції у справах дітей управління МВС України у Сумській області, Сумське міське громадське об’єднання захисту прав та інтересів дітей-осіб з інвалідністю «Любисток».

Учасники семінару знайомляться з напрацьованим досвідом Улянівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату та інших інтернатних закладів регіону щодо забезпечення ефективності навчально-реабілітаційного процесу шляхом організації системного психолого-педагогічного супроводу, професійної соціалізації дітей з розумовою відсталістю, обговорюють актуальні питання управлінської діяльності та запровадження у навчальний процес інноваційних педагогічних технологій, співпраці з державними структурами, громадськими організаціями.

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту + Фото

  Новина має такі "мітки":
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.