На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ триває табір активної реабілітації для людей з травмою в шийному відділі хребта

8 Листопада 2018 Друкувати цю новину

Даний табір активної реабілітації проходить в рамках реалізації в Україні Міжнародного проєкту ТЕАМ «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації».

Виконавцями проєкту є UCP Колеса для людства (UCP Wheels for Humanity) (США) та Національна Асамблея людей з інвалідністю України. Партнером в проведенні таборів виступає Всеукраїнське об’єднання осіб з інвалідністю «Група активної реабілітації». Такий масштабний та корисний проєкт є можливим за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Після анексії Криму ми втратили не тільки важливу для всіх нас частину нашого життя і людей, ми ще втратили можливість проводити програми для людей зі складними ураженнями, для проведення яких, потрібно ретельно готувати місце проведення табору. Ми ретельно готувалися до відновлення даної програми і нарешті нам це вдалося! Завдяки тісній співпраці і повному розумінню специфіки табору з боку керівництва Центру було організовано простір для комфортного проведення даного заходу.

Дванадцять учасників з травмою в шийному відділі хребта зробили свій правильний вибір і приїхали отримати нові знання та навички з різних куточків України. Протягом 12 днів досвідчені інструктори з подібними травмами ділитимуться своїм досвідом та знаннями щодо самообслуговування, доланням архітектурних перешкод, навчатимуть правильному підбору навантажень та побудові тренувального процесу задля досягнення учасниками максимальної незалежності від сторонньої допомоги. Саме цей досвід, після повернення додому, допоможе людям розпочати більш активне, насичене та наповнене життя.

За програмою табору кожен зможе пройти вишкіл з чотирьох дисциплін: техніка їзди, загально-фізична підготовка, настільний теніс та самообслуговування. В якості ознайомчої дисципліни додатково буде проведено аеробіку, яка дасть розуміння наскільки важливо робити вправи, які розвиватимуть координацію та правильне дихання і це є одна з найдоступніших можливостей тренуватися після повернення додому.

Окрім названих дисциплін, учасники матимуть змогу прослухати цикл лекцій та бесід на теми стосовно особливостей життя після травми хребта, якими поділяться наші інструктори.

На всіх етапах тренувального процесу учасникам допомагатимуть підготовлені люди з групи сервісу, які будуть надавати тільки той об’єм допомоги, який необхідний для набуття нових навичок.

З перших годин стало зрозуміло, що всі учасники приїхали з чіткою мотивацією навчитися бути самостійними. Це і є одним з головних чинників – мотивація. Весь склад табору зробить все можливе, щоб кожен учасник поїхав додому отримавши відповіді на всі питання. Ми віримо, що нам це вдасться і ми зможемо якісно покращити життя кожного!

В добру путь!

Організатор табору активної реабілітації

Віталій Пчолкін

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.