Миколу Макара призначено позаштатним радником керівника Івано-Франківської області з питань соціального захисту осіб з інвалідністю

14 Серпня 2019 Друкувати цю новину

 

Про це керівник Івано-Франківської області розповів 12 серпня під час апаратної наради.

За результатами минулотижневих зустрічей із громадянами області було ухвалено рішення про посилення роботи з питань доступності для людей з інвалідністю та призначення представника ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» в Івано-Франківській області, голову громадської організації "СЛІД" Миколу Макара позаштатним радником голови ОДА.

Денис Шмигаль доручив всім керівникам структурних підрозділів ОДА при плануванні роботи звертати увагу на соціальний захист громадян.

«Для осіб з інвалідністю мають бути створені відповідні умови для комфортного пересування. Прошу це врахувати, адже інвалідність не обмежує, обмежує дискримінація», – наголосив голова облдержадміністрації.

НАІУ вітає свого колегу з призначенням на нову посаду та бажає йому невичерпної енергії, принциповості, наполегливості, великих здобутків на цій відповідальній посаді.

 

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.