МКІП розпочинає прийом заявок для участі у першому етапі пілотного проєкту з реалізації Концепції інклюзивної мистецької освіти «Мистецька освіта без обмежень»

19 Травня 2020 Друкувати цю новину

Від сьогодні Міністерство культури та інформаційної політики (МКІП) розпочинає прийом заявок для участі у першому етапі пілотного проєкту з реалізації Концепції інклюзивної мистецької освіти «Мистецька освіта без обмежень».

Метою пілотного проєкту є підвищення рівня доступності мистецької освіти, допомога у створенні освітнього простору, дружнього для усіх, а також виявлення конкретних перешкод для інклюзивного навчання мистецтву та напрацювання рекомендацій для усунення таких перешкод.

Під час пілотного проєкту учасники підвищать свій рівень знань та практичних навичок для організації інклюзивного навчання у мистецькій школі, стануть експертами з фізичної доступності приміщень і навіть зможуть під нашим керівництвом самостійно провести аудит доступності.

Запровадження інклюзивного навчання буде здійснюватися під постійним наглядом наших експертів, до яких можна звернутися за допомогою і порадою.

Крім того, мистецькі школи-учасниці пілотного проєкту матимуть можливості для спілкування та обміну досвідом, розробки спільних навчальних проєктів.

Усі мистецькі школи, які пройдуть з нами разом цей тернистий шлях, отримають дипломи учасників пілотного проєкту, а також великий плюсик до карми.

Ми хочемо бути на всі 100% упевнені, що рухаємося у правильному напрямку, тому наш проєкт проходитиме у тісній взаємодії з Всеукраїнським громадським об’єднанням “Національна асамблея людей з інвалідністю України”, яке включає 118 національних та регіональних громадських організацій людей з інвалідністю.

Детальні умови участі у проєкті «Мистецька освіта без обмежень» тут.

Джерело

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.