«Круто, зручно, приємно…»

«Круто, зручно, приємно…»
14 Березня 2019
Друкувати цю новину

Саме так описав п. Дмитро свій досвід перебування у міжнародному аеропорті «Бориспіль» під час подорожі.

Дякуємо за позитивну оцінку нашої багаторічної роботи з аеропортом Бориспіль!

Національна Асамблея людей з інвалідністю України розпочала цю співпрацю ще у далекому 2003 році, провівши перший аудит доступності тодішнього міжнародного терміналу «В». Ми надали багато зауважень та рекомендацій, наполягали на їх виконанні та супроводжували цей процес.

В рамках підготовки до Євро-2012 будувався новий термінал «D» – це наша гордість! Експерти Асамблеї працювали над проєктом, потім консультували під час будівництва, тестували неодноразово  щоб досягти рівня і якості послуги, як зазначив п. Дмитро : «круто, зручно, приємно…».

Перший вишкіл працівників служби супроводу маломобільних пасажирів було проведено в 2005 році, власне тоді ще і такої служби не було, лише 2 працівники аеропорту. За останні понад 10 років таких навчань ми провели багато… їздили до них, вони приїжджали на наші семінари.

За нашим наполяганням аеропортом створено справжню кваліфіковану службу. Асамблея підготувала тренерів для Борисполя, які сьогодні вже самостійно здійснюють такі навчання та інструктаж нових працівників.

Інфраструктура аеропорту, шляхи переміщення пасажирів, туалетні кімнати… Тоді нам бракувало власного досвіду, залучали наших партнерів з Європи, Канади…

Відверто кажучи, співпрацю з Борисполем продовжуємо і сьогодні. Наприклад, надбання 2018 року – рейковий автобус, який поєднує залізничний вокзал м.Києва та аеропорт… Асамблея допомогла розробити алгоритм посадки-висадки мало мобільних пасажирів, розташування пасажирів в кріслах колісних у салоні вагону, одне з непростих питань, це забезпечення доступності перонів…

Так, минулого місяця Асамблея спільно з Державною авіаційної службою та Мінінфраструктури відпрацювали Авіаційні правила України, зокрема Правила сертифікації постачальників послуг з наземного    обслуговування та Правила повітряних перевезень та обслуговування  пасажирів і багажу.

У нас роботи ще багато попереду, щоб кожен пасажир, в т.ч. з інвалідністю подорожував зручно та приємно.

Наталія Скрипка,

Виконавчий директор НАІУ

  Категорія: