Інклюзивні рішення для рівноправного та відповідального суспільства

11 Червня 2015 Друкувати цю новину

В м. Києві з 9 по 11 червня проходить Міжнародна конференція «Інклюзивні рішення для рівноправного та відповідального суспільства» в рамках міжнародного проєкту «Громадянське суспільство, як захисник прав людей з інвалідністю в процесі прийняття рішень органами влади».

Інклюзивні рішенняОрганізаторами заходу виступили Британська Рада в Україні та Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України». Участь у заході беруть представники державних структур, громадських організацій з країн-учасниць проєкту: Азербайджану, Вірменії, Великобританії, Грузії, Йорданії, Лівану та України.

Інклюзивні рішенняУчасники конференції мають можливість обмінятися досвідом та представити кращі практики з інклюзивного прийняття рішення, впроваджені під час реалізації проєкту в країнах учасницях.

Інклюзивні рішенняПілотним регіоном проєкту в Україні обрано Вінницьку область завдяки активності громадських організації людей з інвалідністю та сприянні місцевих органів влади у зміні ситуації на краще. На конференції також презентовані два проєкти з Вінницької області.

Слідкуйте за новинами на сайті НАІУ і ви зможете ознайомитись з кращими ідеями та пріоритетами, які обрали країни для практичного втілення.

Інклюзивні рішення

Інклюзивні рішення

Інклюзивні рішення

Інклюзивні рішення

Інклюзивні рішення

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.