Інклюзивні ігрові майданчики

14 Березня 2017 Друкувати цю новину

Відомо, що дитячі ігрові майданчики корисні як для здоров’я так і для розвитку. В іграх діти вчаться приймати рішення, експериментувати, а що найголовніше здобувають комунікативні навички при спілкуванні з іншими дітьми. Таким чином дитячі спортивні площадки – це ідеальне місце для гармонійного фізичного і психологічного розвитку дитини. Враховуючи важливість дитячого ігрового простору та їх важливу роль у гармонійному розвитку Вашої дитини, компанія «Вема Парк» пропонує якісні та багатофункціональні майданчики власного виробництва. Наші майданчики – це унікальний та цікавий дизайн, висока якість та надійність, максимальна адаптованість та зручність ігрового простору, яка втілюється в життя кваліфікованими спеціалістами. Завдяки власному конструкторському бюро ми можемо втілити будь-яку вашу ідею в готовий проєкт. На майданчиках нашого виробництва Ваша дитина зможе безтурботно проводити години на свіжому повітрі з користю для власного розвитку. Але найголовніше, що на ігрових площадках «Вема Парк» можуть гратись всі без виключення.

Інклюзивні ігрові майданчики

Досить часто дітей з особливими потребами виключають з ігрових процесів підвергаючиїх соціальній ізоляції.Як наслідок для них – це призводить до недостатньої кількості фізичних вправ та комунікації з однолітками. Всі ці фактори можуть обертатися підвищеною тривожністю, депресією, стресом та збільшити ризик захворювань. Ігрові майданчики «Вема Парк» повністю виключають ці фактори, так як ми враховуємо специфічні вимоги для таких дітей і створюючи інклюзивний майданчик враховуються всі деталі для того щоб на наших площадка було зручно всім.Завдяки нашим розробкам діти вчяться правильній комунікації з дітьми людини з інвалідністюми, а дітям з особливими потреба повноцінно розвиватися та спілкуватися зі своїми однолітками.Досліди доводять, що інші діти завжди охоче спілкуються з своїми фізично обмеженими однолітками, так як для них не існує соціального розмежування. Таким чином, створюючи особливий ігровий простір  на дитячому майданчику, де можуть гратися разом всі діти, компанія «Вема Парк» створює більш відкрите і толерантне суспільство, закладаючи це з ранніх років дитини.

Ігрові майданчики «Вема Парк» дозволяють дітям всіх вікових категорій та можливостей знаходитися і гратися разом та, що найголовніше, взаємодіяти між собою.Це допомагає їх фізичному, соціальному та когнітивному розвитку. Активна гра на площадці покращує фізичний та емоціональний стан дитини з особливими потребами, а інші діти вчаться приймати та розуміти людей, які відрізняються від них, а це означає, що вони стають більш толерантними тасприйнятливі до цих відмінностей. Інклюзивні майданчики від «Вема Парк» дозволяють показати, що всі діти важливі. Коли діти граються і бачать дитину у візочку, яка також грається та веселиться, вони бачать на що вона спроможна та допомагають їй і це дозволяє сформувати правильний світогляд для них.

Інклюзивні ігрові майданчики

«Залучаючи ігри корисні для всіх дітей незалежно від їх рівня можливостей. Вони допомагають дітям розвинути розуміння світу навколо них, цінувати відмінності людей та бачити схожі риси; бути толерантним та поважати точку зору інших. Дають змогу дітям з обмеженими можливостями або без них шанс гратися разом. Залучаючи майданчики створюють кращий світ, в якому діти мають однакові можливості.»

Срусі Атмакур ЮНІСЕФ

Інклюзивний спортивний майданчик – це не тільки площадка з рампою для візків. Це цілий комплекс рішень починаючи від покриття закінчуючи архітектурою всього простору та різноманіття ігрових елементів та кольорової гами.  Всі елементи гармонійні та створюють доступний простір для всіх рівнів можливостей.

Для того щоб ігровий простір від «Вема Парк» був максимально ефективним та підходив для всіх дітей, ми дотримуємось основних вимог інклюзивної площадки:

Наші площадки доступні для всіх:

Доступність ігрової площадки – це коли діти та дорослі можуть користуватися нею, грати та отримувати задоволення від спілкування, рівноправно незалежно від їх рівня можливостей.

Інклюзивні ігрові майданчики

Наші майданчик для всіх:

Ігрова площадка нашого виробництва, дозволяє приймати участь людей з різними рівнями соціальних та фізичних можливостей, зменшити соціальну ізоляцію дітей з особливими потребами та дає їм змогу радіти та гратися з іншими дітьми.

Площадки «Вема Парк» різнопланові:

Ігровий простір організовано по рівням таким чином, що його легко та інтуїтивно можна зрозуміти, це дозволяє дітям відчути себе успішними та сміливими, ризикувати та пробувати нове, тим самим розвиваючи свої можливості, покращувати психологічний стан  та відчувати впевненість самостійно приймаючи рішення при вирішення проблем.

Інклюзивні ігрові майданчики

Наші майданчики безпечні:

Ігрова площадка пропонує різні рівні фізичної та соціальної активності та відповідає всім стандартам безпеки, що дозволяє дітям гратися та розвиватися у відповідності до їх рівня розвитку без небезпеки для їх фізичного для психологічного здоров’я.

На ігрових майданчиках виробництва «Вема Парк» можуть приймати участь в іграх також і дорослі, таким чином вся родина разом проводить час з дитиною та отримує від цього задоволення від спілкування.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.