Група підтримки вчителів з експерткою Ю. Найдою у Краматорську

30 Квітня 2020 Друкувати цю новину

Тренінг з інклюзивної освіти

27 квітня в м. Краматорськ пройшов онлан-тренінг для вчителів з на тему: «Викладання та оцінювання в інклюзивному класі/групі: основи для щоденного використання». Захід відбувався в рамках проєкту «Інклюзивні послуги для всіх: посилення доступу до освіти та інших послуг для дітей з інвалідністю», що реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України та Міжнародна неурядова організація «Save the Children».

Тренерка Юлія Найда, виконавчий директор ВФ «Крок за кроком», познайомила учасників з поняттям «індивідуальна програма розвитку» та з її основним принципом; як здійснювати оцінювання в інклюзивному класі чи у групі дитячого садка; як  працює асистент дитини асистент вчителями та багато; як краще співпрацювати  з батьками та ін.

Подібні зустрічі з експертами з різних тем, що стосуються виховання та навчання дітей з інвалідністю, проведення тренінгів для вчителів та вихователів, методична підтримка стали вже традиційними за шість місяців реалізації проєкту.

«Кожного разу я дізнаюсь, щось нове для себе, а потім намагаюсь застосовувати в роботі», «вже звикла, що ми зустрічаємось кожного місяця і головне в цих зустрічах, що поставивши питання, можна отримати відповідь. Дякую».

Далі буде … нові зустрічі, нові враження, приєднуйтесь.

 

 Ангеліна  Скачко, регіональний координатор проєкту

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.