Грай в гостях, грай всюди!

21 Листопада 2016 Друкувати цю новину

08.11.16. в рамках соціального проєкту «PLAY AWAY, PLAY EVERYWHERE – Грай в гостях, грай всюди», який призначений для підтримки вимушено переселених осіб, зокрема дітей та юнацтва зі Сходу  України, було організовано незабутню зустріч дітей та юнацтва з гравцями збірної України по футболу.

Грай в гостях, грай всюди!

Організатори: Федерація футболу України разом з Благодійним фондом «Розвиток футболу України» в рамках співпраці з Дитячим фондом УЄФА.

Ідея проведення змагань була втілена за підтримки президента ФФУ Андрія Павелка який зазначив, що «Чужих дітей не буває. Тому Федерація футболу України у межах своїх можливостей всіляко допомагає дітям, які вимушено переїхали або досі  знаходяться у зоні АТО, і намагається вирішувати їхні потреби». Він розповідав, що в жовтні для юних футболістів було відкрито футбольний майданчик на Донеччині, та запевнив, що аналогічний міні-стадіон буде збудований й на Луганщині.

Було дуже зворушливо чути, що діти зі Сходу завжди бажані гості на всіх заходах ФФУ, а гравці національної збірної України з нетерпінням очікують на зустріч з ними як на матчах так і на відкритих тренуваннях команди….

Грай в гостях, грай всюди!

Так, 08.11.16. з улюбленими гравцями відбулася зустріч дітей з Луганської та Донецької області (серед яких діти з проблемами здоров’я, з родин з інвалідністю). Діти спілкувалися з гравцями, отримували автографи, мали можливість бути присутніми на тренуванні збірної, що відбувалося на полі НСК «Олімпійський».

Серед відгуків: «Сьогодні в нас МЕГА вечір))). Не кожного дня отримуєш запрошення прийти на тренування збірного України з футболу і побачити та отримати автографи Шевченка, Ярмоленка, Коноплянки та інших! А ще й поспілкуватися з друзями, побігати на справжньому полі, порадіти! Емоцій  - море!».

Грай в гостях, грай всюди!

«Ми радіємо з того, що мали можливість надати супровід для родин, які мають інвалідність та  для дітей з проблемами здоров’я.. Ми щиро вдячні всім організаторам та всім, хто причетний до цього свята».

Олександр Гончар,

ЛОЦСКАМОФМ,
Соціальний педагог ЛОМГО «АМІ-Схід»

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.