Фокус-групи

19 Листопада 2019
Друкувати цю новину

Фокус-групи

6 листопада 2019 року, в Гірську, Попаснянського району,  на базі районного центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю «Лелека» відбулися фокус-групи для людей з інвалідністю та представників влади, з метою виявлення головних потреб вразливих категорій громадян та можливостей вирішення цих питань, налагодження комунікації серед міської влади та мешканців м. Гірське та ближніх селищ та місць, які постраждати в ці важкі часи.

Серед головних проблем мешканців Гірського:

  • Неможливість оформлення інвалідності внаслідок відсутності фахівців та їх віддаленості;
  • транспортна недоступність,
  • відсутність медичних фахівців,
  • інформаційна недоступність,
  • лікування, оздоровлення;
  • отримання ліків та засобів гігієни, засобів технічної реабілітації,
  • працевлаштування та навчання молоді та осіб з інвалідністю,
  • соціокультурні заходи, архітектурна доступність шкіл та дитячих садків.

Хоча би часткове вирішення цих  питань, може значно покращити якість життя багатьох мешканців Попаснянського району, які дуже постраждали в ці часи.

Фокус-групи

Зрозуміло, що вкрай необхідно шукати спільне рішення, як працювати над цими питаннями на всіх рівнях та зі всіма можливостями партнерства.

Заходи відбулися в рамках проєкту “Створення моделі соціального партнерства НУО та спілок людей з інвалідністю міст та селищ Попаснянського району та місцевої влади” за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру та фінансової підтримки Европейского Союзу та урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

В Луганській області проєкт виконується ЛОМГО «АМІ-СХІД».

Партнери проєкту: ГО «Клуб для дітей та молоді з особливими потребами “Шанс” м.Попасна та КЗ «Попаснянський районний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю “Лелека”.

Інформаційна та організаційна підтримка: Національна Асамблея людей з інвалідністю України

КУ «Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з ОФМ» за всебічної підтримки Управління молоді та спорту Луганської ОДА.

Тетяна Баанцова

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар