Фахівці пропонують спростити нормативне регулювання роботи осіб з інвалідністю

10 Квітня 2014
Друкувати цю новину

В Україні слід спростити законодавство, яке регулює створення робочих місць для осіб з інвалідністю. Про це заявили учасники зустрічі, яка відбулася 3 квітня в Харкові. Захід провела ГО “Інститут прикладних гуманітарних досліджень” спільно з ВГО “Національна Асамблея осіб з інвалідністю України” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

За словами фахівців обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, чинне законодавство, передбачивши фінансування Фондом дотацій роботодавцям на створення робочих місць для осіб з інвалідністю і на пристосування робочих місць до потреб осіб з інвалідністю, не дає визначення вартості робочого місця, вартості обладнання, необхідного для його пристосування тощо, що унеможливлює виконання прописаних норм.

Учасники обговорення висловили пропозицію спростити законодавство в частині регулювання діяльності підприємств осіб з інвалідністю, що дало б змогу підвищити рентабельність цих підприємств і задовольняти потреби осіб з інвалідністю у робочих місцях.

Контакти:

ГО “Інститут прикладних гуманітарних досліджень”
Валерія Кохан
050 406 59 69
iahr@online.ua
***
Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” сприяє європейській інтеграції України через поєднання зовнішних вимог Європейського Союзу, які випливають із підписаних міжнародних домовленостей, з підтримкою їх відстоювання та просування з боку українського громадянського суспільства, громадських організацій, які працюють заради утвердження європейських цінностей відкритого суспільства в Україні.

МФ “Відродження” 

  Категорія: