“Дорогою добра”

“Дорогою добра”
9 Червня 2015
Друкувати цю новину

PictureУ Кременській обласній спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті відбулася велика концертна програма під назвою «Дорогою добра». Організатори заходу: Управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації, Луганське обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, КУ «Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями». Захід проводився при всебічній підтримці Луганської облдержадміністрації, Кремінської обласної спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, Луганського регіонального центру з фізичної культури та спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт». На Всеукраїнському рівні захід підтриманий: Національною Асамблеєю осіб з інвалідністю України.

Зі словами поздоровлень та побажаннями миру, радості, успіхів та прекрасного настрою до присутніх звернулися заступник голови Луганської облдержадміністрації Ольга Лішик, начальник Управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації та представник секретаріату Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України – Олександр Фадєєв. Цей  захід проводився для дітей з обмеженими фізичними можливостями з різних селищ та місць Луганської області. На концерті були присутні спеціально запрошені гості, серед яких – чемпіони України, чемпіони кубку Континентів, віце-чемпиони світу з бальних танців на візках – Кернічні Володимир та Сніжана та основоположники музичної культури BeatBox Guitar, учасники та співорганізатори всеукраїнського фестивалю “Respublica 2014” – група «Flying Swan», переможці та лауреаті пісенних конкурсів різних рівнів, студенти ЛНУ імені Тараса Шевченка – Михайло Третяк, Тетяна Кіндякова, Оксана Шамриха, Сергій Сергієнко, Влад Тетерев. Увазі глядачів юні дарування та справжні майстри свого діла запропонували запальні та ніжні танці, вокальні композиції про кохання, сім’ю, рідну землю, короткі жартівливі вистави, і, навіть театралізовані дійства.

Свято не обійшлося без приємних сюрпризів та подарунків. Так Сергію Летучому – одному з солістів групи «Flying Swan» від Луганської облдержадміністрації було вручено функціональний інвалідний візок, який для хлопця був просто необхідним.  Від Луганського обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю діти отримали альбоми для малювання, олівці, фарби, торти. Творчі та гігієнічні набори, мольберти подарували дітям від Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України та Міжнародної організації «UNICEF», солодощі від Луганського обласного центру соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями та Київської спеціалізованої школи І-ІІІ ступеню з поглибленим вивченням англійської мови № 85.

Після концерту малюки разом із дорослими брали участь у майстер-класі з художньої творчості, де кожен мав змогу намалювати свою мрію, заповітне бажання, власні переживання чи відчуття.

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю

  Категорія: