До уваги громадських організацій!

До уваги громадських організацій!
14 Січня 2016
Друкувати цю новину

До уваги громадських організацій!13 січня 2016 року відбулася зустріч громадських організацій з Уповноваженим Президента України з прав дитини Миколою Кулебою.

Тема зустрічі – обговорення можливих шляхів співпраці на виконання Розпорядження Президента України № 818/2015-рп. Відповідно до даного Розпорядження до 10 травня 2016 року за результатами проведеної роботи мають бути підготовлені в установленому порядку законопроєкти щодо удосконалення механізму забезпечення створення належних умов для реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї або умовах, максимально наближених до сімейних, впровадження системи раннього втручання, розвитку інклюзивної освіти, реформування системи інституційного догляду та виховання дітей. Від Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України на даній зустрічі була присутня Лариса Байда.

Організації домовились, про подальшу співпрацю та координацію діяльності по виконанню Розпорядження Президента.

Секретаріат НАІУ звертається до громадських організацій – членів та партнерів НАІУ долучитись до спільної діяльності по виконанню Розпорядження Президента, а саме:

  1. Визначити три пріоритети діяльності над якими потрібно працювати.
  2. Визначити над якими законодавчими ініціативами потрібно працювати і у яких сферах. (Які закони, нормативні документи заслуговують на доопрацювання, розробку?)

Свої пропозиції надсилати до 22 січня на адресу НАІУ: office@naiu.org.ua

Контактна особа – Лариса Байда.

  Категорія: