До уваги членів та партнерів НАІУ! На опрацюванні проєкт Закону України “Про внесення змін до статті 26 Закону України “Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні”

27 Жовтня 2020 Друкувати цю новину

                                                                                                                                         Шановні колеги!

Секретаріатом Національної Асамблеї людей з інвалідністю України (НАІУ) опрацьовується проєкт Закону України "Про внесення змін до статті 26 Закону України "Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні".

Просимо розглянути зазначений проєкт та надати свої пропозиції  чи зауваження  до 09:00  29.10.2020 р. на електронну адресу НАІУ  office-naiu@ukr.net

Завантажити пакет документів

Опрацювання  зазначеного проєкту постанови КМУ здійснюється в рамках реалізації  Всеукраїнського проєкту НАІУ «Участь в процесах прийняття рішень: НІЧОГО ДЛЯ НАС БЕЗ НАС»
  Категорія:
  1. Гурин Віктор
    31 Жовтня, 15:13 #1 Гурин Віктор

    На перший погляд ніби все. Але забули про декілька речей. Допоміжні засоби самокотролю , це вимірювальники тиску та голосові годиники. Також допомівжні засоби іелетронні прилади із спеціальною клавіатурою для тактильного відчуття. І наостаток допоміжні засоби орієнтації та комунікації електроні прилади для встанолення місця знаходження.

    Reply to this comment

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.