Державна служба з питань осіб з інвалідністю та ветеранів підсумувала роботу у 2011 році

30 Січня 2012
Друкувати цю новину

27 січня 2012 року відбулося розширене засідання колегії, на якому зокрема розглядалося питання про підсумки роботи Державною службою з питань осіб з інвалідністю та ветеранів у 2011 році та заходи щодо виконання Плану роботи на 2012 рік. У засіданні взяли участь представники державних органів влади, а також Виконавчий директор НАІУ Скрипка Н.С. та представники всеукраїнських громадських організацій осіб з інвалідністю та ветеранів.

Під час засідання були підведені підсумки роботи Служби у 2011 році – фактично першому році її існування, дана оцінка стану виконавської дисципліни і фінансово-господарської діяльності. А головний підсумок, який констатували виступаючі з числа запрошених, полягає у тому, що Служба, як центральний орган виконавчої влади, відбулася, її діяльність впевнено набирає обертів.

Також були обговорені заходи щодо виконання Плану роботи на 2012 рік, визначені основні завдання, які належить вирішувати у контексті реалізації державної політики у сфері соціального захисту категорій громадян, якими опікується Служба.

За результатами розглянутих питань та внесених пропозицій були прийняті відповідні рішення.

написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар