«Давай, грай!» тепер у Харкові

8 Квітня 2019
Друкувати цю новину

7 квітня в Харкові Благодійна організація Shakhtar Social в партнерстві з ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» офіційно відкрили інклюзивну групу з тренувань по футболу для дітей з інвалідністю та особливостями розвитку в рамках проєкту «Давай, грай!».

На відкриття завітали тренери ФК Шахтар Педру Морейра та Антоніу Феррейра, які подарували учасникам проєкту незабутні враження, позитивні емоції та мотивацію до подальших тренувань.

«Можливість брати участь в «Давай, грай!» - це здійснення мрії, - ділиться враженнями мама  учасника Дмитра  Данилова пані Наталія.  - Син завжди хотів грати в футбол, бути поруч з футболістами і тренерами. Сьогодні його мрія здійснилася!»

«Дуже добре, що в Харкові тепер буде група для дітей з інвалідністю, - впевнена учасниця проєкту Марія Удачина - Ми отримали можливість не тільки займатися спортом, але вчитися працювати в команді».

Головна мета тренувань, яку ставлять перед собою організатори, це задоволення потреб дітей в емоційно-руховій активності, спілкуванні, ігровій діяльності та самореалізації.

Заняття спрямовані на розширення рухової активності, залучення о цікавого дозвілля, розвитку власної активності та творчості, формування здорового способу життя.

«Цей захід має величезне значення, - вважає тренер з фізпідготовки «Шахтаря» Педру Морейра. - Ми футбольний клуб, і нам важливо брати участь у соціальному житті. Ми повинні вдосконалюватися, бути ближче до кожного українця. Що я дійсно відчуваю сьогодні, так це те, що діти щасливі!».

Зустріч завершилася численними Селфі, роздачею автографів і загальним фото на пам'ять.

Фото Shakhtar Social.

 

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар