Чи мають доступ до правосуддя люди з обмеженими інтелектуальними можливостями?

8 Листопада 2017 Друкувати цю новину
8 листопада, 11.30 - Доступ до правосуддя осіб з порушенням психічного здоров'я та обмеженими інтелектуальними можливостями в Україні.

Учасники: Віталій Дроботун - директор ГПО «Права людини»; Раїса Кравченко - виконавчий директор ВГО «Коаліція захисту прав осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень»; Михайло Жернаков - директор ГО «Фундація ДеЮре», головний експерт Судової групи РПР; Руслан Імереллі - президента ВГО користувачів психіатричної допомоги «ЮЗЕР»; Богдан Мойса -  координатор аналітичного напряму Української Гельсінської спілки з прав людини; Олег Полозюк - спеціаліст відділу нормативно-правового забезпечення ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України».

За результатами дослідження, яке провело ГПО «Права людини» в серпні - жовтні 2017 року у місті Києві, були проаналізовані юридичні та фактичні бар'єри, що перешкоджають доступу осіб з порушеннями психічного здоров'я та обмеженими інтелектуальними можливостями до правосуддя в Україні.

Під час заходу експерти презентують рекомендації щодо забезпечення доступу до правосуддя таких осіб  шляхом внесення змін до Цивільного кодексу України, Цивільно-процесуального кодексу України, Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

У заході візьмуть участь представники громадських організацій, судової та виконавчої влади, Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, експерти.

Підсумкові матеріали:

Відео з прес-конференції:

                                                                                                                      За інформацією УКРІНФОРМ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.