Черговий випуск Інформаційно-просвітницького бюлетеню “Право на реабілітацію”

27 Грудня 2019 Друкувати цю новину

Національна Асамблея людей з інвалідністю України пропонує вашій увазі третій випуск Інформаційно-просвітницького бюлетеню "Право на реабілітацію".

Бюлетень випускається в рамках Інформаційно-просвітницької кампанії, яку розпочато Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України (НАІУ). Кампанія зосереджена на інформуванні населення про право на реабілітацію, підвищення обізнаності щодо фізичної терапії, пропагування важливості послуг з фізичної терапії/реабілітації для збереження та відновлення якості життя, створення попиту на послуги з фізичної терапії.

Проведення просвітницької кампанії стало можливим завдяки участі НАІУ у міжнародному проєкті «Зміцнення реабілітаційних послуг у системі охорони здоров'я», який реалізує UCP Wheels for Humanity (UCPW) за підтримки Української Асоціації фізичної терапії (УАФТ), Всесвітньої конфедерації фізичної терапії (ВКФТ) і Республіканського медичного коледжу Таджикистану (РМК), за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Тема номеру – Дитячий Церебральний Параліч (ДЦП). Поняття Дитячого церебрального паралічу існує вже більше ста років, саме захворювання існувало без назви протягом всієї історії людства. Однак, незважаючи на свою довгу історію, і дотепер немає єдності в поглядах на цю проблему. Дуже багато міфів та вірувань навколо ДЦП досі є присутні серед родин, які виховують таких дітей. Навіть у середовищі спеціалістів є багато вірувань та переконань, які сформувались впродовж тривалого часу клінічної діяльності щодо ефективності певних видів реабілітаційних втручань... Також в цьому номері рекомендації НСЗУ щодо реєстрації медичних закладів в ЕСОЗ, юридична консультація та ще багато цікавої інформації.

Будемо вдячні за ваші відгуки, пропозиції та побажання щодо наступних номерів бюлетеня! Інформацію просимо надсилати на електронну адресу:  naiu2019.ft@gmail.com з приміткою «Електронний бюлетень «Право на реабілітацію».

Завантажити бюлетень за посиланням.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.