Батьки України: раннє втручання в дитинстві – запобігання інвалідизації в майбутньому

10 Травня 2017 Друкувати цю новину

13 травня 2017 року у місті Харків відбудеться ініціативна зустріч по створенню Харківської платформи Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання в Україні».

Захід організовано в рамках проєктів «Підтримка батьків дітей з інвалідністю задля їх ефективного партнерства в розробці раннього втручання в Східній Україні» та «Підсилення спроможності громадських організацій, що керуються батьками, підтримувати здійснення реформ, спрямованих на права та потреби дітей з інвалідністю раннього віку в Україні», що фінансуються Європейським Союзом та Урядом Німеччини, і виконуються за підтримки ЮНІСЕФ. Проєкти є частиною Програми «Батьки за раннє втручання в Україні», що впроваджується Міжнародною громадською організацією HealthProm (Лондон), Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України (НАІУ) та Благодійним фондом «Інститут раннього втручання» (Харків).

Раннє втручання є всесвітньо визнаним підходом, який максимізує шанси дітей на реалізацію власного потенціалу. Це є важливим фактором в запобіганні відмов від дітей/розміщення їх в інтернатних установах і знижує ймовірність низьких довгострокових результатів для дітей та їх сімей. РВ включає в себе здійснення заходів у той час, коли побоювання з приводу розвитку та/або інвалідності дитини з’являється вперше, в віці, коли мозок дитини все ще розвивається. Це соціальна модель, яка враховує потреби як дитини, так і батьків, спрямована на зміцнення потенціалу сім'ї, а також орієнтована на співпрацю та партнерство з батьками, і, таким чином, відхід від застарілої і вузької медичної моделі, яка не включає батьків дитини, а також зв'язок з надавачами соціальних та освітніх послуг, широкими колами  громадськості.

Запрошуємо журналістів взяти участь:

Що?    Ініціативна зустріч по створенню Харківської платформи Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання в Україні».

Коли?  13 травня 2017 р., 10:00

Де?     Центр раннього втручання, пр. Ювілейний (колиш. 50 років ВЛКСМ), 52А, м.Харків

Учасники:

  • Олена Скрипко – координатор Програми «Батьки за раннє втручання в Україні»,
  • Вікторія Пірогова – координатор напряму «Підтримка батьківської адвокації» Програми, мати дитини з особливими потребами,
  • Олена Олійник - президент БФ "Центр здоров'я та розвитку дитини" м.Харків

До участі в заході запрошені батьки дітей з інвалідністю та/або особливостями розвитку, представники батьківських НДО, співробітники представництв ЮНІСЕФ та Європейського Союзу в Україні тощо.

Контакти для бажаючих взяти участь у заході: т. 0984085450 Вікторія Пірогова

e-mail: eic.kharkov@gmail.com

Контакти для ЗМІ: т. 050328578 Олег Трачук rvu.parents@gmail.com.

Довідкова інформація:

Захід пройде у рамках діяльності Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання в Україні». Цю платформу створено як основу для участі недержавних організацій у формуванні державної політики раннього втручання в Україні.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.