Бачити дитину, а не її особливості

Бачити дитину, а не її особливості
11 Червня 2019
Друкувати цю новину

Презентуємо Рекомендації для журналістів, блогерів та авторів щодо висвітлення теми раннього втручання і проблем дітей із порушеннями розвитку в медіа та соціальних мережах.

Видання цього буклету стало можливим завдяки фінансовій підтримці Посольства Великої Британії в Україні в рамках проєкту “Батьківська адвокація послуги раннього втручання”, який виконує Міжнародна громадська організація HealthProm (Лондон), Національна Асамблея людей з інвалідністю України та Благодійний фонд «Інститут раннього втручання» (Харків).

“Ми, мами і тата чудових дітей, яких сьогодні прийнято називати «з особливими потребами» і/або «з інвалідністю», хочемо розповісти вам про інноваційну послугу раннього втручання (РВ). Вона змінила майбутнє наших дітей і може допомогти багатьом іншим сім’ям, що мають дітей із порушеннями розвитку (ПР).
Зараз нам потрібна ваша допомога, щоб термін «раннє втручання» став зрозумілим і звичним як для широкого кола людей, так і для політиків та фахівців у сфері розвитку послуг для сімей і дітей. Це допоможе зробити послугу РВ доступною для сімей, які її потребують.

Журналісти хочуть відстежувати й висвітлювати поточні процеси, отримувати достовірну інформацію, створювати цікаві матеріали. А нам, батькам і нашим дітям, є що сказати і хочеться бути почутими, але без подальшого жалкування за сказаним і неприємного відчуття, що нас просто використали або неправильно зрозуміли.

У цій брошурі зібрані рекомендації, як спілкуватися з такими сім’ями,  щоб матеріал вийшов якісним та інформативним”.

Завантажити буклет.

**********************************************************************************************

Представляем вашему вниманию Рекомендации для журналистов, блогеров и авторов по освещению темы раннего вмешательства и проблем детей с нарушениями развития в медиа и социальных сетях.

Издание этого буклета стало возможным благодаря финансовой поддержке Посольства Великобритании в Украине в рамках проєкта «Родительская адвокация услуги раннего вмешательства», который реализуется ОО HealthProm (Великобритания) при участии Национальной Ассамблеи людей с инвалидностью Украины, БФ «Институт раннего вмешательства».

“Мы, мамы и папы замечательных детей, которых сегодня принято называть «с особыми потребностями» и/или «с инвалидностью», хотим рассказать вам об инновационной услуге раннего вмешательства (РВ). Она изменила будущее наших детей и может помочь многим другим семьям, имеющим детей с нарушениями развития.

Сейчас нам нужна ваша помощь, чтобы термин «раннее вмешательство» стал понятным и привычным как для широкого круга людей, так и для политиков, и специалистов в области развития услуг для семей и детей. Это поможет сделать услугу РВ доступной для семей, которые в ней нуждаются.

Журналисты хотят отслеживать и освещать текущие процессы, получать достоверную информацию, создавать интересные материалы. А нам, родителям и нашим детям, есть что сказать и хочется быть услышанными, но без по-следующего сожаления о сказанном и неприятного чувства, что нас просто использовали или неправильно поняли.

В этой брошюре собраны рекомендации, как общаться с такими семьями, чтобы материал получился качественным и информативным”.

Скачать буклет.

Сайт Раннього втручання за посиланням.

  Категорія: