АНОНС! Всеукраїнський тематичний семінар «Політичне та громадянське лідерство жінок з інвалідністю»

16 Листопада 2020 Друкувати цю новину

Національна Асамблея людей з інвалідністю України  запрошує 20 листопада 2020 року о 10-00 на запланований онлайн захід на платформі ZOOM: Всеукраїнський тематичний семінар «Політичне та громадянське лідерство жінок з інвалідністю», який проводиться в рамках проєкту "Права жінок з інвалідністю: дія у розвитку", для реалізації якого надається фінансова підтримка за рахунок коштів Державного бюджету України.

Запрошуються представники/ці неурядових організацій, організацій жінок/ жінок з інвалідністю з різних областей України, жінок з інвалідністю, жінок, які виховують дітей з інвалідністю з метою підвищення професійного рівня з питань захисту прав жінок з інвалідністю, адвокатування, обміну досвідом.

У разі зацікавленості, прохання надіслати до 19 листопада 2020 року на електронні адреси office-naiu@ukr.net та olena.polishchuk@ukr.net інформацію щодо кандидатур для участі у заході, з приміткою «Лідерство жінок з інвалідністю»: ПІБ, організація, місто, контактний телефон, електронна пошта, а також зазначити (у разі наявності) досвід роботи в сфері захисту прав жінок з інвалідністю.

З організаційних питань звертатись до технічної модераторки заходу Олени Поліщук: тел. 067-133-99-53 (Вайбер), 095-380-37-87.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.