4 грудня 2012 р. у м. Київ відбудеться Всеукраїнський Конгрес «Безбар’єрна Україна»

22 Листопада 2012
Друкувати цю новину

З нагоди відзначення в Україні 3 грудня Міжнародного Дня людей з інвалідністю Національна Асамблея осіб з інвалідністю України спільно з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та архітектури України планує проведення 4 грудня 2012 р. у м. Київ Всеукраїнського конгресу “Безбар’єрна Україна”.

Місце проведення заходуДП «Центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»,конференц-зала «Кобзарська світлиця» (3-й поверх), Київ, вул. Хрещатик 2

Запрошені: представники профільних міністерств та відомств, місцевих комітетів доступності, Державної архітектурно-будівельної інспекції, проєктних інститутів, організацій-партнерів, громадських організацій осіб з інвалідністю з усіх регіонів України.

Про бажання взяти участь просимо повідомити факсом або електронною поштою (office@naiu.org.ua, тел./факс (044) 279-61-82; 279-61-74) Секретаріат НАІУ до 19 листопада 2012 р.

Звертаємо увагу, що кількість учасників заходу обмежена, про підтвердження участі Вас буде додатково повідомлено виконавчим Секретаріатом НАІУ.

  Категорія: