4-6 жовтня 2012 р. у м. Київ Міжнародну конференцію «Подолаємо рак разом» та IХ Марш Життя та Надії «Всім світом проти раку»

13 Вересня 2012
Друкувати цю новину

В усьому світі місяць жовтень це місяць боротьби з раком молочної залози. Не залишається осторонь від інформаційно-просвітницьких заходів і Україна.

4-6 жовтня 2012 р. Національна Асамблея осіб з інвалідністю України спільно з Всеукраїнською громадською організацією онкоосіб з інвалідністю «Разом проти раку», за участю КМГО «Амазонки» та інших регіональних громадських організацій, за підтримки Міністерства соціальної політики України та Державної служби з питань осіб з інвалідністю та ветеранів України проводить у м. Київ Міжнародну конференцію «Подолаємо рак разом» та IХ Марш Життя та Надії «Всім світом проти раку».

Мета проведення заходів:

• привернення уваги суспільства до проблем профілактики онкозахворювань, зокрема захворювання раку молочної залози (РМЗ);
• сприяння підвищенню рівня надання медичної допомоги на ранніх стадіях розвитку злоякісних новоутворень;
• вдосконалення сучасного стану медико-соціальної, психологічної та реабілітації жінок, які перенесли операцію з приводу раку молочної залози;
• змінити ставлення жінок до себе та свого здоров’я

Конференція розпочне свою роботу 4 жовтня 2012р. об 14.00 за адресою: м.Київ, вул. Госпітальна 12 «Президент Готель» (конференц-зала секції А,В,С,D) Початок реєстрації учасників о 13-00 годині.

На конференцію запрошені представники відповідних міністерств та відомств, працівники охорони здоров’я, представники МСЕК, лікарі, лідери груп підтримки, волонтери, пацієнти з метою стимулювання прогресу і досягнення стійкої динаміки по профілактиці, скринінгу, діагностиці, лікуванню і реабілітації жінок, які перенесли операцію з приводу РМЗ .

IХ Марші Життя та Надії «Всім світом проти раку» відбудеться 6 жовтня 2012 року Маршрут: від Михайлівської площі по вулиці Трьохсвятительській до парку «Центральний парк відпочинку» (через Європейську площу). Марш розпочнеться Службою в Михайлівському Соборі (молебень за здравіє) об 11:00. Початок Маршу о 12:00

Контактна особа: Лариса Миколаївна Лопата (068)100-77-48

  Новина має такі "мітки":
  Категорія: