29 листопада 2017 року. Всеукраїнський Форум підприємств громадських організацій людей з інвалідністю

29 листопада 2017 року. Всеукраїнський Форум підприємств громадських організацій людей з інвалідністю
28 Листопада 2017
Друкувати цю новину

Всеукраїнський Форум підприємств громадських організацій людей з інвалідністю29 листопада 2017 року в конференц-залі готелю «Україна» відбудеться Всеукраїнський Форум підприємств громадських організацій людей з інвалідністю.

Метою заходу є аналіз роботи підприємств ГОІ, обмін досвідом; стимулювання розвитку соціального підприємництва в Україні, зокрема на базі підприємств громадських організацій осіб з інвалідністю; обговорення шляхів підвищення ефективності державної допомоги, винайдення нових перспектив розвитку, розгляд проблемних питань, які виникають в процесі діяльності підприємств громадських організацій осіб з інвалідністю з метою  їх узагальнення та визначення шляхів їх вирішення.

Організатор Форуму: Всеукраїнська громадська організація «Асоціація підприємців та працюючих осіб з інвалідністю України» за підтримки Уповноваженого Президента України у справах людей з інвалідністю В.Сушкевича, Міністерства соціальної політики України, Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України.

До участі в роботі Форуму запрошені народні депутати України, представники Мінекономіки, Державної фіскальної служби України, Міністерства соціальної політики України, Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, директори підприємств громадських організацій та керівники громадських об’єднань осіб з інвалідністю.

Форум фінансується в межах бюджетної програми КПКВК 2501220 «Фінансова підтримка громадських організацій осіб з інвалідністю та ветеранів, заходи з відвідування військових поховань і військових пам’ятників та відзначення Дня пам’яті та примирення, дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні».

Запрошуємо керівників підприємств ГОІ, керівників громадських об’єднань, підприємців з інвалідністю, керівників відокремлених підрозділів ГОІ, представників органів влади та інших фахівців, яких зацікавила зазначена тема до участі в роботі Форуму. Обов’язкова попередня реєстрація!

Захід відбудеться 29 листопада 2017 року в конференц-залі готелю «Україна», 3-й поверх (м. Київ, вул.Інститутська ,4)

Початок реєстрації о 12:00 год. Відкриття о 14:00 год.

Контактнаособа: Гурінов Сергій Іванович 0633824173 , vgo_appiu@ukr.net

  Категорія: