29.11.2016р. Заходи в рамках програми «Батьки за раннє втручання в Україні» (Дніпро)

29.11.2016р. Заходи в рамках програми «Батьки за раннє втручання в Україні» (Дніпро)
28 Листопада 2016
Друкувати цю новину

Заходи в рамках програми «Батьки за раннє втручання в Україні»Що таке система раннього втручання і як вона може вплинути на зменшення інвалідності в майбутньому? Як і де раннє втручання вже сьогодні допомагає родинам, в яких виховуються діти з особливостями розвитку і що необхідно зробити, щоб усі батьки України, щойно дізнавшись про вади розвитку своєї дитини, отримали фахову допомогу та підтримку?

Якщо ви впевнені, що всі діти – це просто діти, тоді запрошуємо вас взяти участь у заходах в рамках програми «Батьки за раннє втручання в Україні», які пройдуть 29 листопада 2016 р. в м. Дніпро:

11.00 – урочисте відкриття фотовиставки «Діти як діти» у приміщенні Дніпровської міської ради
просп. Дмитра Яворницького, 75.

12.00 – прес-конференція «Раннє втручання в дитинстві – зменшення інвалідності в майбутньому»
медіа-центр «Дніпро-пост», вул. Воскресенська, 14.

13.00 – ініціативна зустріч Дніпровської регіональної Платформи «Батьки за раннє втручання в Україні»
Дніпровська центральна міська бібліотека, вул. Воскресенська, 23.

Програма «Батьки за раннє втручання в Україні», впроваджується Міжнародною громадською організацією HealthProm (Лондон), Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України та Благодійним фондом «Інститут раннього втручання» (Харків).

В рамках Програми реалізуються проєкти «Збільшення можливостей громадських організацій, керованих батьками, підтримувати забезпечення реформ, спрямованих на права і потреби дітей з інвалідністю раннього віку в Україні» (фінансується ЄС) і «Підтримка батьків дітей з інвалідністю для їх ефективного партнерства в розробці раннього втручання в Східній Україні» (фінансується ЮНІСЕФ за фінансової підтримки уряду Німеччини).

Ці проєкти спрямовані на підтримку недержавних організацій, якими керують батьки дітей з інвалідністю, а також активних батьків дітей з порушеннями розвитку. Саме батьки мають відігравати ключову роль в здійсненні необхідних реформ в державі, які дозволять дітям з інвалідністю та особливими потребами мати «кращий старт» в їхньому житті.

Контакти для бажаючих взяти участь у заході: т.0980949018 Наталя Алексєєва

Контакти для ЗМІ: т. 050328578 Олег Трачук
e-mail: rvu.parents@gmail.com

  АНКЕТА ДЛЯ УЧАСТІ

Громадський простір

  Категорія: