28-29 листопада 2019 р. Всеукраїнська конференція “Доступ осіб з інвалідністю до виборчих та політичних процесів в Україні”

19 Листопада 2019 Друкувати цю новину

28-29 листопада 2019 року Національна Асамблея людей з інвалідністю України спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) проводять в м. Київ Всеукраїнську конференцію "Доступ осіб з інвалідністю до виборчих та політичних процесів в Україні".

Метою заходу є визначення ключових проблем, в тому числі пов’язаних з реалізацією виборчих прав громадян з інвалідністю, з урахуванням їх актуалізації під час виборів Президента України та Парламентських виборів 2019 року, і шляхів їх врегулювання.

До участі запрошені Уповноважена Верхової Ради України з прав людини, народні депутати України, Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю, Центральної виборчої комісії України, представники місії Посольства США та Канади в Україні, місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), громадських організацій людей з інвалідністю та правозахисних організацій, ЗМІ.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.