27.01.2017. Заходи в рамках програми «Батьки за раннє втручання в Україні» (м. Запоріжжя)

27.01.2017. Заходи в рамках програми «Батьки за раннє втручання в Україні» (м. Запоріжжя)
17 Січня 2017
Друкувати цю новину

Заходи в рамках програми «Батьки за раннє втручання в Україні»27 січня 2017 року м. Запоріжжя, відбудеться ініціативна зустріч регіональної Платформи «Батьки за раннє втручання в Україні» запорізького регіону з питань впровадження раннього втручання. Захід організований місцевими батьківськими громадськими організаціями – членами Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання в Україні».

В ході зустрічі відбудеться презентація проєктів «Збільшення здібностей громадських організацій, керованих батьками, підтримувати забезпечення реформ, спрямованих на права і потреби дітей з інвалідністю раннього віку в Україні» (впроваджується за фінансування ЕС) і «Підтримка батьків дітей з інвалідністю задля їх ефективного партнерства в розробці раннього втручання в Східній Україні» (впроваджується за фінансування уряду Німеччини і за підтримки ЮНІСЕФ).

Впроваджується ці проєкти Міжнародною громадською організацією HealthProm (Лондон), Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України (НАІУ) та Благодійним фондом «Інститут раннього втручання» (Харків), як частина Програми «Батьки за раннє втручання в Україні»:

До участі в зустрічі запрошені батьки дітей з порушеннями розвитку, представники батьківських та інших НДО, представники місцевих органів влади, а також співробітники представництв ЮНІСЕФ та Європейського союзу в Україні.

Якщо ви впевнені, що всі діти – це просто діти, тоді запрошуємо вас взяти участь у заході.

Контакти для бажаючих взяти участь у заході: т. 050 454 29 60 Наталя Острогляд

Контакти для ЗМІ: т. 050328578 Олег Трачук

e-mail: rvu.parents@gmail.com

Довідкова інформація:

Всеукраїнський форум «Батьки за раннє втручання в Україні» – це платформа, створена як основа для участі недержавних організацій (НДО), започаткованих і керованих батьками дітей з інвалідністю, а також активних батьків дітей з порушеннями розвитку в їх участі в процесі формування державної політики раннього втручання  в Україні. До складу Всеукраїнського батьківського форуму входять десятки НДО та батьків, а його функціонування забезпечується Програмою «Батьки за раннє втручання в Україні».

  Категорія: