24-26 вересня 2012 р. у м.Бориспіль (Київська обл.) Триденний тренінг для громадських активістів Київщини на тему захисту прав тяжко (невиліковно) хворих громадян

28 Серпня 2012
Друкувати цю новину

БО «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги» має честь запросити громадських активістів (менеджерів громадських і благодійних організацій, суспільно-політичних рухів і об’єднань) Київської області до участі у безкоштовному триденному тренінгу “Захист прав тяжко (невиліковно) хворих громадян”. Тренінг проводиться за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Захід проводитиметься експертами, які мають багаторічний практичний досвід у сфері прав тяжко хворих громадян. Основним завданням тренінгу є підвищення рівня знань та практичних навичок менеджерів громадських і благодійних організацій, суспільно-політичних рухів і об’єднань з наступних питань:

– Забезпечення доступу до соціальних, медичних та ін. послуг;
– Забезпечення доступу до адекватного знеболення;
– Забезпечення доступу до навчання для тяжко хворих дітей;
– Забезпечення виконання належних пільг для тяжко хворих людей (пільги на житло, отримання автомобілю і т.д.);
– Консультування з питань заповітів, спадщини і т.д.;
– Участь громадських організацій у діяльності органів влади, державних організацій, МСЕК задля забезпечення прав тяжко хворих.

Оскільки на заході учасникам, які мають практичний досвід захисту прав названої групи громадян буде надана можливість виступити і поділитися своїм досвідом, тренінг сприятиме взаємообміну та об’єднанню зусиль організацій задля захисту прав тяжко (невиліковно) хворих громадян.

Тренінг відбудеться орієнтовно 24-26 вересня 2012 р. у м.Бориспіль (Київська обл.). Увага! Точні дата та місце проведення заходу усім особам, що зареєструвалися, буде повідомлене індивідуально.

Учасники будуть забезпечені проживанням, навчальними матеріалами та харчуванням під час семінару. Відшкодовуються транспортні витрати. Від кожної організації можуть взяти участь 1-2-3 особи. Заохочуємо бажаючих з Київської обл. повідомляти про свою зацікавленість пану Олександру Вольфу за телефоном +38 097 14 17 456 та мейлом doroha@inbox.ru Бажаючі мають надати опис конкретних випадків порушення прав тяжко (невиліковних) громадян:

– порушення права доступу до соціальних, медичних та ін. послуг;
– не надано адекватної медичної інформації про стан і прогноз хвороби;
– не надано необхідної медичної, соціальної, психологічної, духовної підтримки при невиліковному захворюванні;
– не забезпечено доступу членів родини, опікунів і т.д. до хворого;
– навмисне прискорення смерті або умертвіння невиліковно хворого з метою припинення його страждань;
– не надано адекватного знеболення;
– незабезпечення доступу до навчання для тяжко хворих дітей, які перебувають у медичному закладі;
– порушення при виконанні належних пільг для тяжко хворих людей (пільги на житло, отримання автомобілю і т.д.);
– порушення майнових прав, пов’язаних з заповітами, спадщиною і т.д.;
– порушення прав або неадекватне ставлення при діагностуванні лікувальними закладами, ЛКК, МСЕК і т.ін.

Більш детальну інформацію щодо прав тяжко хворих громадян можна отримати на сайті БО «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги» www.palliativ.kiev.ua

  Новина має такі "мітки":
  Категорія: