22 Сесія Комітету ООН з прав людей з інвалідністю

9 Вересня 2019 Друкувати цю новину

6 вересня під час 22 Сесії Комітету ООН з прав людей з інвалідністю (Женева) відбувся закритий брифінг для громадських організацій людей з інвалідністю в рамках підготовки та представлення періодичної доповіді нашої держави в Комітеті  (2020 р.)

Делегація громадських організацій людей з інвалідністю мала можливість представити інформацію щодо виконання Заключних зауважень стосовно первинного звіту України та дотримання прав людей з інвалідністю в Україні.

Також, учасники делегації мали приватні зустрічі з доповідачем по країні від Комітету, паном Рускусом, членами Комітету пані Кім та  паном Бунтаном;  пані Вікторією Лі з Ради ООН з прав людини, Представником Управляння спеціального доповідача з прав людей з інвалідністю пані Агілар, Канадською Асоціацією нечуючих та представниками/цями канадських організацій осіб з інвалідністю, Міжнародним альянсом нечуючих та Міжнародним Альянсом з прав людей з інвалідністю та незалежними консультантами з питань інвалідності.

Поїздка громадських організацій людей з інвалідністю  в Комітет ООН стала можлива завдяки підтримці ПРООН, ООН  Жінки, Посольства  Великобританії.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.